Architektura je všude kolem nás. 90 procent denního času trávíme v interiérech, skoro všichni potom žijeme ve větších či menších sídlech. Chtě nechtě žijeme v umělém prostředí, dokonce celá česká krajina je produktem práce a postupného přetváření přírody. Na tuto skutečnost nemusíme nahlížet negativně . Právě naopak – díky možnosti ovlivnění prostoru kolem sebe (v měřítku sídla, budovy nebo interiéru) můžeme výrazně posílit kvalitu vlastního života. Pokud se zamyslíme, můžeme naše domy naučit mnoho užitečných věci – jak reagovat na naše potřeby, jak reagovat na čas (v měřítku dne, ale i desetiletí), jak využít maximálně možnosti stavebního místa ve vztahu k sídlu, jak využít slunce i okolní přírodu. Půjdeme-li ještě dále, zjistíme, že nejhodnotnější stavby jsou s námi často nejdelší dobu a že kritérium krásy je nejtrvalejší jistotou investice. Náš autorský tým získal za svoji činnost řadu ocenění (1. místa v soutěžích ČKA, Cena B. Fuchse, Cena děkana FA VUT v Brně).

 

Autorský tým: Ing. arch. Tomáš Růžička, Ing. arch. Roman Strnad, Ing. et. Ing. arch. Jan Vrbka, Doc. Ing. Miloslav Meixner, CSc.

 

 

 

  TheBüro

  / architekti Brno

  Ing.arch. Tomáš Růžička, architekt
  Ing.arch. Roman Strnad, architekt
  Ing. et. Ing.arch. Jan Vrbka, architekt
  Doc.Ing.Miloslav Meixner, CSc., technický expert

  Úvoz 74, 602 00 Brno, Česká republika

  info@the-buro.cz
  www.The-Buro.cz

  +420 723 996 800

  Klíčová slova

  Architekti Brno, Architektonická kancelář v Brně, architektura Jižní Morava, Architekt v Brně, Rodinné domy v Brně, architektura rodinného domu, Brno, Jižní Morava, návrh architekta, architektonický návrh rodinného domu, rodinný dům návrh, rodinný dům architekt, Architekt pro rodinný dům v Brně...

  Webdesign a realizace IDENTA - idea & identita
 

The Büro – Architekti Brno

Architekti Brno

Nahrávám obrázky...